MPV blog szukamy, testujemy i kupujemy vana dla rodziny 5+

28gru/100

Startuj, blogu!

Wnętrze auta siedmioosobowego

Dzień dobry. Na początku bloga wypada się przedstawić i powiedzieć o co chodzi. Jestem mężem, ojcem i... tyle.

W związku z wyprokreowaniem trójki potomstwa stanąłem oko w oko z nietrywialnym problemem zakupu odpowiedniego pojazdu dla mojej (nie bójmy się tego słowa) wielodzietnej rodziny. W zwykłe, dwurzędowe i pięciomiejscowe auto mieścimy się na wcisk, bo foteliki (sztuk 3), w odróżnieniu od nas, nie są szczupłe. Muszę kupić samochód duży, duuuży, z trzema rzędami siedzeń, w którym zmieścimy się my (żona i ja), nasze dzieci, nasze bagaże, wózki naszych dzieci, leżaczki naszych dzieci, bagaże naszych dzieci, zabawki naszych dzieci, wózki zabawek naszych dzieci, rowerki nasze, rowerki naszych dzieci, rowerki zabawek naszych dzieci, baseny, koła dmuchane, koła dmuchane naszych... i tak dalej.

W związku z tym, że proces kupna takiego samochodu nie jest prosty, postanowiłem dzielić się swoimi doświadczeniami na tym oto cudownym blogu. Być może istnieją inne istoty z podobnym problemem, które będą chciały korzystać z bazy wiedzy, która niewątpliwie z biegiem czasu w tym miejscu powstanie. Na blogu chcę umieszczać własnego autoramentu testy siedmioosobowych aut, gromadzić opinie właścicieli tego typu pojazdów i spróbować odpowiedzieć na podstawowe pytanie: "być czy mieć?" "jak żyć?" "co kupić?"

W następnych wpisach postaram się opisać według jakich kryteriów będę oceniał samochody, jakie testy chciałbym przeprowadzać, co mi się podoba w dużych autach i bez czego absolutnie nie wyobrażam sobie pojazdu typu MPV. A potem wyjawię swój największy sekret: listę moich faworytów!

Aha, i nawet jeśli coś kupię, nie ustanę w poszukiwaniach!

Zakres tematyczny: Bez kategorii Brak komentarzy